SILNIČNÍ A ODTAHOVÁ SLUŽBA, OLEŠNÍK

720 412 666

volejte nonstop

Ekologická likvidace autovraků ZDARMA - celá ČR odtah ZDARMA - celá ČR Vystavení protokolu o ekologické likvidaci ZDARMA Odměna 500 až 20.000.-Kč

* výše odměny závisí na konkrétním autě, jeho stavu, roku výroby a využitelnosti náhradních dílů z konkrétního likvidovaného auta

Ekologická likvidace aut ZDARMA včetně odtahu ZDARMA, vystavení protokolu o ekologické likvidaci nutného k odhlášení z evidence a odměnou 500–20.000 Kč.

Silniční a odtahová služba, Olešník

Silniční a odtahová služba — Olešník - ekologická likvidace aut Olešník + celá ČR odtah vždy ZDARMA, vystavení protokolu o provedené ekologické likvidaci a za vaše staré auto 500–20.000 Kč na ruku. Vyřešte ekologickou likvidaci vozidla jednoduše z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře. Postačí Vám na to jediný telefon, email a nebo rychlé vyplnění formuláře na těchto stránkách. Tak jednoduše a spolehlivě to funguje u silniční a odtahová služba—Olešník. Domluvte si termín odtahu auta a vše ostatní nechte na nás. Přijedeme kamkoliv po České republice, vyplatíme předem domluvenou odměnu za Vaše auto a zdarma odvezeme Váš vůz k ekologické likvidaci — poté Vám vystavíme protokol o ekologické likvidaci auta a tento protokol vezmete společně s SPZ a velkým TP a dojdete auto odhlásit na dopravní inspektorát. Zákon ukládá povinnost majitelům motorových vozidel žádající o trvalé vyřazení z evidence vozidel, provést takzvanou Ekologickou likvidaci vozu a to na vlastní náklady - tak proč nevyřešit ekologickou likvidaci autovraku zadarmo a s jedním telefonem a ještě nezískat slušnou odměnu odpovídající Vašemu konkrétnímu vozidlu? Silniční a odtahová služba — Olešník je zde pro Vás nonstop na telefonu 720 412 666.

Silniční a odtahová služba, Olešník

Ekologická likvidace vozidel a autovraků je hlavní činností naší firmy a díky kompletní síti odtahových vozů strategicky rozmístěných po celé ČR jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout odtah ZDARMA z jakéhokoliv místa v ČR. Stačí Vám na to jediný telefon, email a nebo jednoduché vyplnění webového formuláře na těchto stránkách. Jsme pro Vás nonstop na telefonu 720 412 666.

Ekologická likvidace auto +moto + tir

K ekologické likvidaci vozidel nepřijímáme jen automobily ale i dodávky, nákladní vozy, stavební stroje a zemědělskou techniku. Informujte se nonstop na telefonu u silniční a odtahová služba, Olešník na telefonu 720 412 666.

Myslete na to,že v případě když majitel nemůže doložit protokol o ekologické likvidaci vozidla, jeho vozidlo nemůže být vyřazeno z evidence motorových vozidel a on je povinen dále hradit zákonné pojištění motorových vozidel. Informujte se nonstop na telefonu 720 412 666 — zde na Vás čekají proškolení operátoři silniční a odtahová služba, Olešník připraveni zodpovědět všechny Vaše dotazy.

Za auta pro nás zajímavá nabízíme odměnu 500–20.000 Kč — tato odměna neplatí pro výběhová auta, z kterých se již nevyplatí vymontovat náhradní díly a raritní auta, kterých jezdí málo a není o ně zájem - v těchto případech vyplácíme 500 Kč - neváhejte se a informujte se o konkrétní odměně za Vaše konkrétní auto nonstop na telefonu 720 412 666 a nebo napište e-mail info@likvidace-aut.com a nebo nám odešlete základní informace webovým formulářem na těchto stránkách a my Vám co nejdříve odpovíme.

Potřebné doklady:

V případě auta v dědickém řízení, musíte mít dědické řízení ukončené.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, nebojte se na nás obrátit, rádi Vám zodpovíme Vaše otázky.

Naše firma má k dispozici více jak 135 odtahových vozů a odtahových speciálů po celé ČR + opravdu velký počet odtahovek našich smluvních partnerů — tyto odtahovky jsou hlavně určeny k odtahům ekologicky likvidovaných aut, ale najde-li se volná kapacita uděláme vše pro to aby jsme Vám byli k dispozici nonstop na telefonu 720 412 666 i jako odtahová služba. Máte-li zájem o odtah Vašeho vozu - potřebujeme od Vás tyto informace — o jaké konkrétní vozidlo se jedná, co se stalo, místo naložení a situace při nakládce a místo složení. Neváhejte a zavolejte nám — jsme pro Vás nonstop na telefonu 720 412 666.

Vaše Silniční a odtahová služba, Olešník


(Škoda Felicia, Ford mondeo)

(město/obec, kraj)

(rok výroby, typ motoru, poškození, chybějící části)

(mail, telefon)


Dnešní novinky

©2020  www.likvidace-aut.com
telefon: 720 412 666
email: info@likvidace-aut.com

MAB reality s.r.o.
Holečkova 789/49, 150 00 Praha 5, Smíchov
IČO: 28492676, DIČ: CZ28492676
spisová značka: C 145565 vedená u rejstříkového soudu v Praze